آدرس کانال تلگرام پیش بینی زلزله در شهرهای مختلف ایران + کانال پیش بینی زلزله

کانال پیش بینی زلزله

کانال علی اصغر برهمند ، معرفی کانال تلگرام پیش بینی زلزله کانالی که اکثر پیش بینی هایش تاکنون درست بوده است.

https://t.me/pishbiniezelzele21

کانال پیش بینی زلزله | علی اصغر برهمند

آدرس کانال پیش بینی زلزله

مدتی است که در تلگرام، یک کانال با عنوان پیش بینی زلزله ساخته شده است. در این کانال تلگرام، زلزله هایی که در چند روز آینده ممکن است در شهرهای مختلف ایران، استان ها، مراکز استان ها و حتی روستاها اتفاق بیفند توسط آقای علی اصغر برهمند پیش بینی و اطلاع رسانی می شود.

طبق گفته ی آقای برهمند: من با حداقل امکانات و هزینه شخصی و صرف وقت فراوان در راه خدا پیش بینی زلزله ها را انجام می دهم دعا کنید که امکانات و توجه مسئولین به این امر مهم جلب شود. اگر امکانات بیشتر داشتم مکان دقیق تر زلزله را می توانستم پیش بینی کنم. برای پیش بینی زلزله نیاز به دسترسی به منطقه مورد نظر و انجام آزمایشات و جمع آوری دیتاها می باشد. که  مستلزم صرف هزینه و مجوز از سوی مسئولین است.

https://t.me/pishbiniezelzele21

کانال پیش بینی زلزله | علی اصغر برهمند

آدرس کانال تلگرام پیش بینی زلزله جهت عضویت

ایشان در یک پست دیگر می فرمایند: با سلام و یا خداوند دانا و توانا و شما دل سوزان بشریت و البته آنچه که به گوش مسئولین نرسد فریاد است و آنها در قیامت باید جواب بدهند من وظیفه انسانی خود می دانم اطلاع رسانی کنم با امکانات اندک که دقت پیش بینی هایم حدود 70 درصد هم بیشتر نیست.

به گزارش کانال پیش بینی زلزله مربوط به آقای برهمند، این اولین کانال پیش بینی دقیق و علمی، تعیین محدوده وقوع حادثه و اطلاع رسانی کامل از زلزله در ایران و جهان است که توسط آقای علی اصغر برهمند زلزله هایی که قرار است رخ بدهد، پیشبینی می شود. آقای علی اصغر برهمند دارنده ده ها اختراع و 5 مدال طلا و چهار نقره و یک برنز در زمینه اختراعات و تکنولوژی های نو جهانی در کشور سوئیس، مجارستان، روسیه، کره جنوبی، مالزی و چین هستند.

آقای برهمند در یک پست دیگر می فرمایند: سلام زلزله قابل پیش بینی است. چرا فرافکنی می کنید خود پژوهشکده زلزله شناسی مانع تراشی می کنه و همیشه سنگ را در میدان دیگران می اندازه خود شما به من و ملت ایران و به دولت چه جوابی دارید و جواب خدا را چی میدهید.

کانال پیش بینی زلزله | علی اصغر برهمند

کانال پیش بینی زلزله

من اعلام می کنم و ثابت می کنم با توجه به اختراع ثبت شده به عنوان پیش بینی زلزله 10 روز قبل از وقوع، با شماره ثبت تا بحال بیش از یک صد زلزله را پیش بینی کردیم و در وبلاگ و کانال تلگرام پیش بینی زلزله قرار دادم با دقت 70 درصدی.

چرا هیچ عکس العملی نشان نمی دهید من در حال مذاکره با خارجی ها هستم برای پیش بینی زلزله آن وقت شما تکنولوژی آن را به قیمت هزاران برابر با بودجه ملت بخرید و به ایران باز چند برابر بفروشید البته دوستان و دیگر پژوشکده ها فقط کارشان اعلام زلزله اتفاق افتاده است.

ما نیازمند به پیش بینی زلزله هستیم نه پس لرزه ها البته شهرداری و نظام مهندسی ساخت و سازها هم بی تقصیر نیستند. خدا کند که زلزله نیاد ولی می آید ساختمان پلاسکو مشت نمونه خروار است چند ساختمان در یک روز مثل پلاسکو آتش خواهد گرفت چقدر نیرو و امکانات داریم خدا نکند.
ضمنا من سیاسی صحبت نکردم و هیچگونه قصد یا مرضی با دولت محترم ندارم

کانال پیش بینی زلزله | علی اصغر برهمند

کانال پیش بینی زلزله

ایشان می فرمایند: مدتی است که پیش بینی زلزله را تعطیل کردم چون توان مالی برای ادامه آن ندارم و تا کنون هیچ درآمدی غیر از حقوق بازنشستگی و شاید چند ساعتی تدریس ندارم و مسئولین هم براشون زلزله و مرگ و میر هزاران نفر مهم نیست. دانشگاه های ژئوفیزیک هم مخالف پیش بینی های من هستند چون خودشان عاجزند از پیش بینی و کسی را هم قبول ندارند مگر از آمریکا یا اروپا بیاید تا قبول کنند دوستان اگر راه چاره ای دارید بفرمایید.

آقای برهمند در یک پست دیگر اینگونه می گویند: با سلام پیروی تقاضاهای مکرر دوستان پیرامون پیش بینی زلزله از یک سو و شرایط حساس فعلی از سوی دیگر و با توجه به عدم حمایت مالی از سوی احدی از مردم و دولت اینجانب در حد وقت و توان خودم دوباره شروع می کنم انشاالله.

کانال پیش بینی زلزله | علی اصغر برهمند

بیوگرافی علی اصغر برهمند

علی اصغر فرهمند فرزند محمد علي متولد 1338 شهرستان تربت جام، تحصیلات ارشد MBA  ,دکتراي افتخاري، دارنده 5 مدالهاي طلا ازنمايشگاهاي بين المللي اختراعات وتکنولوژي هاي نو ،از کشورهاي سوئيس، مجارستان ، روسيه ، کره جنوبي، ايران(انجمن مخترعين) و3 مدال نقره چين و سوئيس  و 1 مدال برنز از مالزي

 

کانال پیش بینی زلزله | علی اصغر برهمند

بیوگرافی علی اصغر برهمند

سوابق و مسئوليت ها

1-بزرگترين نابغه مجارستان (2006)

2-داور جشنواره جوان خوارزمي استان خراسان رضوی (از1385تاکنون)

3-داور جشواره پدافند غيرعامل دانشگاه مالک اشتر تهران (1388)

4-رئيس انجمن مخترعين استان خراسان رضوی (از1386تاکنون)

5-مشاورعالي المپياد هاي علمي دانش آموزان شاهد وايثارگراستان خراسان رضوی (1388)

6-عضو انجمن نخبگان علمي کشور (از1385تاکنون)

7-مسئول کميته مخترعين موسسه تحقيقات و فناوري رضوي (از1386تا1388)

8-عضو فدراسيو ن جهاني اختراعات (20006)

9-معلم نمونه کشوري واستاني(1385)

10-نماينده وسخنران معلمين نمونه خراسان رضوي درحضور مقام معظم رهبري (درروز معلم1385)

11-قائم مقام مدير کل ارشاد اسلامي در تربت جام (سالهاي1366و ۱۳۶۷)

12-دارنده 7ديپلم افتجار بين المللي -دارنده دوطرح ارزنده ،شناخته شده از سوي سازمان مديريت

 

کانال پیش بینی زلزله | علی اصغر برهمند

بیوگرافی علی اصغر برهمند

کانال پیش بینی زلزله علی اصغر فرهمند

https://t.me/pishbiniezelzele21

کانال تلگرام پیش بینی زلزله در شهرهای مختلف ایران و جهان + کانال علی اصغر برهمند (پورتال دی دی فیلم)

همچنین در سبز پندار بخوانید:

زلزله کرمانشاه یا تکنولوژی جنگ ستارگان؟ + هارپ چیست ، آیا هارپ باعث زلزله می شود ؟

زلزله تهران چند ریشتر بود ؟ + جزئیات و اخبار زلزله در تهران

4.4/5 - (10 امتیاز)