دانلود فیلم توهین مرگ بر ترک تماشاگران بازی کاله مازندران و شهرداری ارومیه

فیلم توهین و شعار مرگ بر ترک تماشاگران بازی کاله مازندران و شهرداری ارومیه

فیلم توهین و شعار مرگ بر ترک تماشاگران بازی کاله مازندران و شهرداری ارومیه

فیلم توهین مرگ بر ترک

فیلم توهین مرگ بر ترک تماشاگران بازی والیبال تیم کاله مازندران و شهرداری ارومیه که تماشاگر نماهای این بازی با شعار مرگ بر ترک ضمن ایجاد دو دستگی به هموطنان آذری زبان توهین کردند.

دیدار 2 تیم کاله مازندران و شهرداری ارومیه عصرچهارشنبه در سالن ورزشی پیامبراعظم آمل برگزار شد وطی آن کاله ای ها با نتیجه 3 بریک میهمان مدعی خود را با شکست بدرقه کردند.

شاگردان بهروز عطایی در تیم کاله مازندران در این دیدار وبا حمایت بیش از یک هزار و 500 تماشاگر آملی بازی را طوفانی آغاز کردند و با دفاع خوب روی تور وسرویس های هدفمند ست نخست را با نتیجه( 25 بر 23 )پیروز شدند.

بازیکنان تیم میهمان که برای جا نماندن از جمع مدعیان برای کسب 3 امتیاز حساس برابر کاله درآمل حساب ویژه ای باز کرده بودند، ست دوم را پا به پای میزبان پیش رفتند وبا تجربه بازیکنان خود درنهایت ست دوم را با نتیجه نزدیک(26 بر 24 )پیروز از زمین خارج شدند.

در ادامه کاله ای ها با حمایت تماشاگران آملی واعتماد به نفس بالا و زدن سرویس های هدفدار ست های سوم وچهارم را با امتیازهای( 31 بر 29 ) و( 25 بر 19 )حریف مدعی خود را شکست دادند وچهارمین پیروزی متوالی خود را در خانه جشن گرفتند.

تیم کاله مازندران با این پیروزی خانگی 12 امتیازی شد وبا یک بازی کمتر وهم امتیاز با تیم پیکان در رده پنجم جدول رده بندی این مسابقات باقی ماند. تیم شهرداری ارومیه هم با قبول چهارمین شکست این فصل خود برابر کاله مازندران با 9 امتیاز درمکان ششم جدول رده بندی این مسابقات باقی ماند.

دانلود فیلم توهین مرگ بر ترک تماشاگران بازی کاله مازندران و شهرداری ارومیه کلیک نمایید


 

5/5 - (1 امتیاز)