مهدی عبدالوند کیست؟ | بیوگرافی مهدی عبدالوند قهرمان مچ اندازی

مهدی عبدالوند عنوان قهرمان مچ انداز جهان به نام خودش ثبت ملی کرده است و دارای کمربند طلایی بهترین مچ انداز را داراست. وی به علت قدرت بدنی زیادش از همان دوران جوانی و یافتن این استعداد در رشته بدنسازی فعالیت کرده است در ادامه این بخش از سایت دی دی فیلم به بیوگرافی این ورزشکار میپردازیم.

متولد خوزستان بوده اما اصالتا لر میباشد

آغاز فعالیت ورزشی

هر روز تمریناتش را ادامه میداد تا بدنش به آمادگی کامل برسد و بتواند در رشته بدنسازی پیشرفت محسوسی داشته باشد.

 

بیوگرافی مهدی عبدالوند فینالیست برنامه عصر جدید

 

مهدی عبدالوند سابقه حضور در برنامه مردان آهنین را در کارنامه خود دارد اما نتوانست موفقیت خوبی دست پیدا کند. وی در طول ناموفقیت هایش هرگز احساس نا امیدی نکرده و هر روز از قبل بهتر بر روی ضعف هایش کار کرده تا بتواند به موفقیت دست یابد.

افتخارات مهدی عبدالوند

مهدی عبدالوند در سال 1386 با ورود به رشته مچ اندازی در کشور به عنوان اولین نفری بود که به فنون این رشته دست یافت و آن را از استاد محرومش خسرو حسنی که جز قهرمانان آسیا و ایران است تعلیم دیده است و به واسط مهارت های ایشان در مسابقات کشوری وارد شد.

اولین حضور وی در این مسابقات 6 ماه بعد از ورود این رشته به کشورمان بود که ایشان با وجود تازه کار بودن در دسته فوق سنگین حضور یافت و موفق به عنوان قهرمانی شد و مقام سوم مسابقات کشوری را از آن خود کرد.

 

مچ اندازی مهدی عبدالوند با پیمان طالبی مجری

 

از دیگر مسابقات ایشان میتوان به مسابقات جهانی قزاقستان در سال 2011 اشاره کرد که مهدی مقام نایب قهرمانی از آن خود کرد. مسابقات مچ اندازی در دو گروه داست دست و چپ دست ها برگزار میشود و چون دست راست مهدی عبدالوند از دست چپش قوی تر است وی در گروه راست دست ها مچ اندازی را دنبال میکند. وی به علت تجربه کاری کم مدال طلا مسابقه قزاقستان از دست داد.

اینستاگرام مهدی عبدالوند

instagram.com/mehdiabdolvandi

وی در صفحه رسمی خودس از نحوخ فعالیت هایش و مسابقاتش کلیپ های را به نمایش گذاشت است و در حال حاضر به علت علاقه آقایون به بدنسازی دارای فالورها و طرفداران زیادی است و بادرخشش خود از این استعدادش نام کشور مان را زنده نگه داشته است .

 

مهدی عبدالوند و پسرش

ازدواج و همسر

وی متاهل بوده است و به تازگی وارد زندگی مشترک شده و همانطور که در برنامه عصر جدید در گفتگو با علیخانی گفته از همسرش خیلی حساب میبرد.

 

مچ اندازی مهدی عبدالوند با امین حیایی در عصر جدید

درخشش در برنامه عصر جدید

او با حضور در برنامه عرصه جديد توانست با درخشش به فينال اين مسابقه دست يابد و نظر تماشگران و داوران را به خود جلب كرده است.

 

مهدی عبدالوند و مهراب فاطمی

قهرمانی و امتیازات

وی دراز سال 68 در اصفهان تا کنون 12 دوره قهرمان مچ اندازی بدون شکست را در کارنامه خود دارد و جز افتخارات کشور ایران می باشد و دارای مدال ها و افتخارات زیادی است .

عکس های مهدی عبدالوند

عکس های مهدی عبدالوند

 

مهدی عبدالوند | بیوگرافی مهدی عبدالوند فینالیست برنامه عصر جدید

مهدی عبدالوند | بیوگرافی مهدی عبدالوند فینالیست برنامه عصر جدید

 

مهدی عبدالوند و سید بشیر حسینی

مهدی عبدالوند و سید بشیر حسینی

2.7/5 - (4 امتیاز)