کناره‌گیری بریمانلو از تورنمنت جودو آلمان | حریف اسراییلی بدون مبارزه به مرحله بعدی صعود کرد

کناره‌گیری بریمانلو از تورنمنت جودو آلمان ، محمد مهدی بریمانلو به خاطر روبه رو نشدن با حریف اسراییلی از مسابقات آلمان انصراف داد.

کناره‌گیری بریمانلو از تورنمنت جودو آلمان

کناره‌گیری بریمانلو از تورنمنت جودو آلمان

در آستانه مسابقات جودوی گراندسلم دوسلدورف در آلمان، با توجه قرعه جدول مسابقات و با کناره‌گیری حریف آمریکایی، محمد بریمانلو، جودوکار ایران، از حضور در مراسم وزن‌کشی کناره‌گیری کرد تا به دیدار حریف اسرائیلی نرود.

مسابقات جودوی گراند سلم با میزبانی شهر دوسلدورف آلمان از روز 23 تا 25 فوریه با حضور 71 تیم ملی جودو از سرتاسر جهان برگزار می‌شود. تیم ملی جودوی ایران نیز با محمد محمدی بریمانلو در وزن 73 کیلوگرم، سعید ملایی در 81 کیلوگرم و جواد محجوب در وزن به اضافه 100 کیلو گرم حضور دارد.

کناره گیری محمد بریمانلو به خاطر روبه رو نشدن با حریف اسراییلی

کناره گیری محمد بریمانلو به خاطر روبه رو نشدن با حریف اسراییلی

محمد مهدی بریمانلو، نماینده وزن 73 کیلوگرم جودوی ایران در رقابت‌های گرنداسلم دوسلدورف در دور نخست باید به مصاف حریف آمریکایی می‌رفت اما  او از حضور در این رقابت‌ها انصراف داد.

جودوکار آمریکایی نیز از حضور در این رقابت‌ها بدلایل فنی انصراف داد تا حریف اسراییلی بدون مباره به مرحله بعدی این رقابت‌ها صعود کند.

در صورت عدم انصراف نماینده ایران و به جهت عدم حضور نماینده آمریکا، بریمانلو می‌توانست چهار امتیاز در رنکینگ جهانی و در راه کسب سهمیه المپیک کسب کند.

همچنین در سبز پندار بخوانید:

باخت عمدی علیرضا کریمی کشتی گیر ایرانی به خاطر حریف اسرائیلی + فیلم

دستگیری رضا پیشرو و مدیر برنامه اش حمید نوری | بیوگرافی رضا پیشرو خواننده رپ زیرزمینی

از امتیاز شما متشکریم!