دانلود فیلم آشغال های دوست داشتنی

با کیفیت عالی و لینک مستقیم

امتیاز imdb 7.0 از 10
ژانر ،
زبان فارسی
رده سنی PG (کودکان با خانواده ببینند)
کشور سازنده
کیفیت (ها) 480p - 720p - 1080p - 1080hq - bluray
سایز متفاوت در کیفیت های مختلف
مدت زمان 88 دقیقه
فروش گیشه 3٬828٬392٬000
کارگردان

خلاصه داستان :

آشغال‌ های دوست‌ داشتنی در خانه یک پیرزن که با دختر خاله‌ ی میانسالش (سیما) زندگی می‌کند، می‌گذرد.
در یکی از روزهای بعد از انتخابات که تجمع مخالفان انتخابات و معترضان در خیابان‌ های تهران برقرار است عده‌ای از تجمع‌ کنندگان فراری از دست نیرو های امنیتی وارد خانه پیرزن می‌شوند و در آنجا مخفی می‌شوند. بعد از خروج از خانه متوجه علامتی بر روی درب خانه پیرزن می‌شوند و طبق شایعه‌ های آن روزها به پیرزن خبر می‌دهند که آنها احتمالاً در روزهای آینده به خانه او مراجعه خواهند کرد و آن‌جا را می‌گردند پس به پیرزن هشدار می‌دهند که اگر در خانه‌اش چیز مشکوک و مسئله‌ سازی دارد آن را از خانه خارج کند تا مشکلی برایش به وجود نیاید و داستان تازه از اینجا شروع می‌ شود. بر اتاق خانه پیرزن سه قاب عکس از سه مرد وجود دارد. مرد اول پسر پیرزن است که در جنگ ایران و عراق شهید شده است. قاب عکس دوم متعلق به برادر اوست که از اعضای سازمان مجاهدین بوده است که در جریان اتفاقات دهه شصت اعدام می‌شود و قاب عکس سوم هم متعلق به همسر پیرزن است که ظاهراً از طرفداران مصدق بوده است که در جریان کودتای 28 مرداد برایش اتفاقی می‌افتد. روند داستان به گفتگوی خیالی این سه نفر با پیرزن در جریان شبی می‌گذرد که او خیال می‌کند فردا به سراغش خواهند آمد.

معرفی فیلم آشغال های دوست داشتنی

دانلود فیلم ایرانی آشغال های دوست داشتنی : “آشغال های دوست داشتنی” فیلمی به کارگردانی، نویسندگی و تهیه کنندگی محسن امیریوسفی محصول سال 1391 می باشد. جالب است بدانید در دی ماه سال 1398 مشخص شد که دلیل توقیف شش ساله این فیلم حضور بهروز وثوقی در نسخه اصلی این فیلم بوده است. همچنین گفته شده است نسخه ای که بهروز وثوقی در آن حضور دارد 55 دقیقه از این نسخه طولانی تر می باشد.

سکانسی از فیلم آشغال های دوست داشتنی

عوامل تولید فیلم سینمایی ایرانی آشغال های دوست داشتنی

کارگردان، نویسنده، تهیه کننده: محسن امیریوسفی، مدیر فیلمبرداری: تورج اصلانی، موسیقی: افشین عزیزی، سرپرست تدوین: مصطفی خرقه‌ پوش، صدابردار: محمود سماکباشی، طراح صحنه و لباس: فریبا رهبر، جلوه‌ های ویژه کامپیوتری: پیام نبوتی، موسیقی: افشین عزیزی، توزیع کننده: نسیم صبا

4.4/5 - (7 امتیاز)