نامه حمید بقایی به سردار قاسم سلیمانی | جزئیات نامه حمید بقایی به سردار سلیمانی

نامه حمید بقایی به سردار قاسم سلیمانی

نامه حمید بقایی به سردار قاسم سلیمانی

جناب سردار قاسم سلیمانی، فرمانده محترم سپاه قدس

سلام علیکم، احتراماً به آگاهی می رساند، سازمان اطلاعات سپاه با مسئولیت آقای حسین طائب مدعی گردیده که سپاه قدس مبلغ 3.5 میلیون یورو در تاریخ 14/5/92 (پس از خاتمه دولت دهم) جهت اهداء به سران کشورهای آفریقایی به اینجانب تحویل داده و این مبلغ به همراه 570 هزار دلار ارز متعلق به سپاه قدس مورد دخل و تصرف شخصی توسط بنده قرار گرفته است.

نامه حمید بقایی به سردار قاسم سلیمانی

جزئیات نامه حمید بقایی به سردار سلیمانی

در ادامه بر اساس این ادعای واهی، دادستانی تهران علیه بنده به اتهام اختلاس در وجوه بیت المال، کیفرخواست تنظیم و دادگاه شعبه 1057 کارکنان دولت نیز به صرف یک اعای غیر منطقی و کذب، اینجانب را به 15 سال زندان و رد بیش از 40 میلیارد تومان محکوم کرده است.
همانگونه که به خوبی اطلاع دارید، ادعای تحویل ارز (یورو و دلار) توسط سپاه قدس به اینجانب از اساس کذب محض است، چراکه هیچگونه همکاری یا مراوده کاری و مالی میان اینجانب و سپاه قدس مطلقاً وجود نداشته و هیچ مبلغی به صورت ارزی یاریالی از طرف جنابعالی و سپاه قدس به بنده تحویل داده نشده است.
این ادعای کذب در اصل شما و مجموعه تحت امرتان را زیر سوال می برد، به این معنی که بدون حساب و کتاب و رعایت قوانین و مقررات، اموال بیت المال را در اختیار افراد فاقد مسئولیت قانونی قرار می دهید.

لذا با توجه به سماجت سازمان اطلاعات سپاه و قوه قضاییه در انتساب این ادعای واهی به اینجانب و صدور رای سیاسی ناعادلانه علیه بنده و نیز قضاوت تاریخ و آیندگان دراین زمینه که در آن هنگام سپاه پاسداران قادر به دفاع از خود نخواهد بود، خواهشمند است ضمن مکاتبه با قوه قضاییه نسبت به رد و بطلان این ادعا اقدام فرمایید. با تشکر- حمید بقایی

 رونوشت : دادگاه تجدید نظر شعبه 68

جزئیات نامه حمید بقایی به سردار سلیمانی

نامه حمید بقایی به سردار قاسم سلیمانی

همچنین در پورتال سبز پندار بخوانید:

 • امام جمعه ای که درخواست برگزاری کنسرت داد | عکس و متن نامه امام جمعه اسالم به مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان

 • نامه احمدی نژاد به رهبری | درخواست برکناری رئیس قوه قضائیه و انتخابات زود هنگام از رهبر انقلاب

 • واکنش های سیاستمداران و سخنگوی شورای نگهبان درباره نامه جدید احمدی نژاد به رهبری

از امتیاز شما متشکریم!