پایان فیلمبرداری سریال دل در ایران

سریال دل به کارگردانی منوچهر هادی که قرار است پاییز امسال برای پخش در شبکه نمایش خانگی آماده گردد. پس از پایان فیلمبرداری در داخل کشور به خارج از مرزها خواهد رفت تا بازیگران این مجموعه از قبیل حامد بهداد، ساره بیات، سعید راد، بهرام افشاری، افسانه بایگان، بیژن امکانیان، کوروش تهامی، نسرین مقانلو، لیلا زارع، مهراوه شریفی نیا، یکتا ناصر، مهدی کوشکی و … در آنجا ایفای نقش کنند. این سریال قرار است در دو فصل به قلم بابک و میثم کایدان تولید و در شبکه نمایش خانگی عرضه شود که با وجود بازیگران متعدد و موفقی همچون حامد بهداد و ساره بیات انتظارات از این سریال را بسیار بالا برده است.

پایان فیلمبرداری سریال دل

پایان فیلم برداری سریال دل

سریال دل قرار است راوی داستان دو نفر باشد که پس از جداشدن درگیر ماجراهایی می شود که روند داستان را شکل خواهد داد. جالب است بدانید که اکثر عوامل و بازیگران این سریال بسیار به سریال موفق عاشقانه نزدیک است و همین امر گمانه زنی ها را برای این شایعه که سریال دل قرار است فصل دوم سریال عاشقانه باشد، دامن زد اما این شایعه توسط کارگردان این سریال یعنی منوچهر هادی و برخی بازیگران تکذیب شد.

البته سریال عاشقانه پس از انتخاب بازیگران در حال تصویربرداری و مراحل تولید می باشد و قرار است اوایل سال 99 در شبکه نمایش خانگی توزیع شود.

برای دانلود سریال دل می توانید با حجم نیم بها و به صورت قانونی از سایت دی دی فیلم اقدام کنید

5/5 - (2 امتیاز)