بیوگرافی سحر تبر و عکس های شخصی اینستاگرام sahar tabar

بیوگرافی سحر تبر ، سحر تبار (tabbar) معروف به سحر تبر متولد 3 اسفند 1376 در تهران می باشد.

بیوگرافی سحر تبر

بیوگرافی سحر تبر

فاطمه.خ یا سحر تبار (tabbar) معروف به سحر تبر متولد 3 اسفند 1376 در تهران می باشد.

چهره متفاوت و ترسناک وی در مدت کوتاهی طرفداران زیادی را دور هم جمع کرده است. وی سعی دارد با انتشار عکس ها و دابسمش هایش در فضای مجازی خود را شبیه عروس مردگان و زامبی ها نشان دهد. البته در این موضوع توانسته است تا حدودی موفق نیز عمل کند. چرا که وی یک بار در تلویزیون و بار دیگر در یک مجله خارجی سوژه شده و مورد اشاره قرار گرفت. بعد از ماجرای خودکشی دنیا جهانبخت به دلیل عشقش به ساسی مانکن مدت ها بود سوژه ای برای فعالین فضای مجازی دست و پا نشده بود ولی اینک همه نگاها بسوی این دختر است.

چهره وحشتناک سحر تبر

آیا این تصاویر چهره واقعی سحر تبر است؟

در مورد چهره سحر تبر شایعات مختلفی وجود دارند. برخی معتقدند این چهره حاصل یک عمل زیبایی ناموفق است.

برخی فکر میکنند این تصاویر و ویدیو ها با نرم افزار های ویرایشگر تصویر و ویدیو ساخته داشته است و همچنین برخی معتقدند به دلیل شکست عشقی او ترجیح داده است خود را به عروس مردگان شبیه سازد.

همچنین برخی معتقدند وی بدلیل بیماری آنورکسیا ، فکر میکند چاق است و به شدت خودش را لاغر کرده است.

سحر تبر با فتوشاپ

فتوشاپ معجزه می کند و باعث شهرت وی می شود

بعد از اندکی جست و جو و کنکاش در تصاویر سحر تبر میبینیم وی در تصاویر مختلف تفاوت هایی دارد و عکس های او نیز مشکلات عجیبی از جمله دیوار های کج و … را به نمایش می گذارد.

با کمی جستجو دریافتیم تا یکسال پیش چهره واقعی وی در شبکه های اجتماعی انتشار یافته است و هر آنچه اتفاق افتاده در چند ماه گذشته هست، بنظر می رسد او با کمی لاغر شدن و استفاده از گریم و فتوشاپ سعی در متفاوت نشان دادن خود است.

در تمام عکس های وی فتوشاپ نقش اصلی را داشته و خیلی هم حرفه ای عمل نکرده است جزئیاتی فراوانی از کج کوله شدن پاها و خمیدگی دیوار در عکس ها همه نشان دهنده خلاقیت هنری وی می باشد !

وی مدتی پس از به وجود آمدن حواشی بسیار اعلام داشت وی نمیخواهد شبیه آنجلینا جولی باشد و فقط برای تفریح و با آرایش و ابزار های دیجیتال چهره خود را تغییر داده است!!

سحر تبر

سحر تبر کیست

اطلاعاتی در مورد هویت اصلی خانم سحر تبر در دسترس نیست، بنظر می رسد اسم خانوادگی تبر را او به دلیل هم آوا بودن با نامش برگزیده است و احتمالا فامیلی ایشان چیز دیگریست.

البته باید گفت او موفق شده است به آنچه می خواهد برسد با کمی فکر و تلاش در مدت کوتاهی هزاران نفر را دنباله رو خود کرده و به هدفی که میخواسته رسیده است و بزودی شک نکنید با روند مشهور شدنش شاهده تبلیغات گسترده در شبکه های اجتماعی وی خواهیم بود.

عکس اصلی و بدون گریم و فتوشاپ سحر تبر 

سحر تبار اخیرا عکس‌های طبیعی و دست نخورده خود را منتشر کرد. این عکس‌ها تایید می‌کنند که او دنبال شباهت با “عروس مرده” نیست. هرچند که او از بعضی جراحی‌های پلاستیکی مثل رینوپلاستی، لیپوساکشن و روش‌هایی آرایش برای پر کردن لب‌هایش استفاده کرده است.

عکس اصلی سحر تبر

ماجرای دستگیری سحر تبر

اخیرا خبری در رسانه ها منتشر شد که بر اساس آن گفته می شود سحر تبر یا همان فاطمه.خ دستگیر شده است. طبق اطلاعات منتشر شده در این خبر این خانم به جرم هایی نظیر ایجاد ترس و وحشت ، ترویج فساد و همچنین ترویج بی حجابی دستگیر شده است.

اطلاعات دقیقی در مورد این ادعا منتشر نشده است.

سحر تبر بدون گریم و دستکاری چهره

اینستاگرام سحر تبر

سحر تبر در مدت کوتاهی فالورهای شبکه اجتماعی اش را نزدیک 240 هزار نفر رسانده، بشدت در این اوخر شاکی بود که پشت سرش حرف زیاد است ولی حالا از اینکه سر زبان ها افتاده خوشحال است و دوست ندارم پیگر شایعات پشت سرش باشد.

اینستاگرام سحر تبر

خانواده سحر تبر

اطلاعاتی در مورد خانواده سحر تبر در دسترس نیست ولی بنظر می رسد

وی یکی از کلیپ هایش را با مادرش ضبط کرده و به ساخت یک دابسمش دست زده است.

وی همچنین در مورد قضاوت های اخیر در مورد خودش می گید: برام عجیبه آدما، نمیشناسن مارو، منو نمیشناسن، شما ها منو نمیشناسین، شما ها فقط یه عکس منو دیدین، جوری میان راجبم قضاوت می کنید، جوری میان فحش میدین یک سری هاتون، آخه وقتی چیزی ازم نمی دونید چی باعث میشه بیاین اینجوری فحش بدین به من …

سحر تبر با چشم های رنگی

خوب واقعا خیلی مسخرس، یه عکسایی که اینقد ساده و معمولیه اینقد مسخرس، اینقد فحش نباید پشتش باشه

یعنی یه آدمی نیستم که دنبال حاشیه باشم تو hین داستان، دنبال این چیزا نیستم

این سبکو انتخاب کردم چون زندگیمه، چون دوسش دارم …

شباهت به آنجلینا جولی یا عروس مردگان و زامبی ؟

گفته می شود ایشان به دلیل علاقه به آنجلینا جولی دوست داشته است با عمل های زیبایی شبیه او شود اما با وجود چندین عمل به عروس مردگان تیم برتون شبیه شده است/

سحر به به خاطر عکس هایش با چشمان آبی کمرنگ، بینی سربالای عجیب غریب، استخوان بندی مخروطی و لب‌های درشت دختر زامبی لقب گرفت. رسانه‌ها او را به خاطر وزن ۳۹ کیلوگرمی و اینکه به دنبال شباهت پیدا کردن با آنجلینا جولی است سرزنش می‌کردند.

قد سحر تبر

بنظر می رسد خانم تبار قدی بین  تا سانتی متر داشته باشد.

البته احتمالا کوتاه قد بودن بیش از حد او در عکس هایش به دلیل تغییراتی که محیط اطراف با کشیده شدن دیوار و … ایجاد شده است.

سحر تبر سوار بر 206

سحر تبر

سحر تبر در سالن آرایشی

اینستاگرام سحر تبر

عکس های بعد از عمل سحر تبر

سحر تبر سوار ماشین

آرایش عجیب سحر تبر

سحر تبر در خیابان

لاغر بودن سحر تبر

عکس واقعی سحر تبر

سحر تبر و دستکاری عکس ها

سحر تبر و دستکاری عکس ها

سحر و شباهت به عروس مردگان

سحر و شباهت به عروس مردگان

4/5 - (28 امتیاز)