نگار خیابانی دختر جواد خیابانی | بیوگرافی نگار خیابانی دختر جواد خیابانی + اینستاگرام

نگار خیابانی دختر جواد خیابانی

بیوگرافی نگار خیابانی

بیو گرافی نگار خیابانی : نگار خیابانی دختر جواد خیابانی در 10 فروردین ماه 1375 در تهران به دنیا امده است او دانشجوی بیولوژی در دانشگاه تهران بوده که بر خلاف پدرش علاقه ای به فوتبال ندارد.

او همیشه مسائل و اخبار حاشیه ای با پدرش را دنبال میکند و علاقه زیادی به گزارش های پدرش دارد و به گفته خودش فقط فوتبال هایی را نگاه میکند که پدرش گزارش میکند و البته فقط توجهش به گزارش پدر میباشد.

بیوگرافی نگار خیابانی

بیوگرافی جواد خیابانی

جواد گزارشگر فوتبال ایرانی بوده که با گزارش های متعصبانه برای تیم های ملی و باشگاهی در عرصه بین المللی بسیار شهرت دارد و همه مردم ایران با صدای او آشنا هستند و با گزارش های بی نظیرش خاطره های بسیار زیادی دارند.

گزارش هایی که با صدای او میتواند شور ملی را در هر کسی بیدار و برافراشته کند. بیوگرافی شخصیت های مشهور

او از قدیمی ترین های تلویزیون بوده که عادل فردوسی‌پور و مزدک میرزایی سالها بعد وارد این عرصه شده اند.

متولد 1345 بوده که در شهر کرج به دنیا آمده است و در بسیاری از برنامه های ورزشی به عنوان مجری فعالیت داشته است.

او همچنین تهیه کنندگی بسیاری از برنامه های ورزشی را برعهده داشته است برنامه هایی که از قدم الایام در شبکه های تلویزیونی ایران پخش میشدند.

عکس های نگار خیابانی

علاقه به دختر و خانواده اش

او میگوید علاقه بسیار زیادی به خانواده ام دارم و اینکه مگر میشود مردی پدر باشد و دختر دار هم باشد ولی عاشق دخترش نباشد؟ او در برنامه بهار و نارنج که در آستانه عید نوروز 1397 از شبکه سوم سیما پخش میشد به همراه دخترش حضور پیدا کرد و با مجری برنامه احسان علیخانی گفتگو کردند.

او همیشه مسائل و اخبار حاشیه ای با پدرش را دنبال میکند و علاقه زیادی به گزارش های پدرش دارد و به گفته خودش فقط فوتبال هایی را نگاه میکند که پدرش گزارش میکند و البته فقط توجهش به گزارش پدر میباشد.

جواد خیابانی شامگاه یکشنبه 27 اسفند ماه مهمان برنامه بهار نارنج احسان علیخانی که ویژه سال تحویل است بود و در قسمتی از برنامه در حالی که در خصوص محبت بین دختر و پدر صحبت میکرد دخترش نگار در استودیو حاضر شد و او را غافلگیر کرد .

این اولین بار است که دختر جواد خیابانی در برنامه ای حضور یافته است و دیده شده است . ویدیوی لحظه احساسی این پدر و دختر را در ادامه مشاهده نمایید.

نگار خیابانی دختر جواد خیابانی | بیوگرافی نگار خیابانی دختر جواد خیابانی + اینستاگرام (پورتال سبز پندار)

3/5 - (2 امتیاز)