پناهندگی محمد رشنونژاد جودوکار تیم ملی در هلند+پناهندگی ملی‌پوش جودو در ابهام

پناهندگی محمد رشنونژاد

پناهندگی محمد رشنونژاد

پناهندگی محمد رشنونژاد جودوکار تیم ملی در هلند  ️ورزشکار اندیمشکی عضو تیم ملی در هلند مفقود شد ️آیا رشنو نژاد پناهنده شده است

گمانه زنی ها و رایزنی های حراست تیم ملی جودو در هلند برای اطلاع از وضعیت محمد رشنو نژاد ادامه دارد گفته میشود وی که بهمراه تیم ملی جودو در هلند حضور یافته بود در روز آخر و وقتی که اعضای تیم برای خرید به خیابان رفته بودند وی همراه اعضای تیم به هتل محل اقامت بازنگشته است و تیم ملی بدون وی راهی ایران شد.

پناهندگی محمد رشنونژاد

پناهندگی محمد رشنونژاد جودوکار تیم ملی در هلند

دبیر فدراسیون جودو در این باره گفت : هنوز اطلاعی از وضعیت جودوکار جا مانده در هلند نداریم و به محض کسب اطلاع مردم را در جریان خواهیم گذاشت.

امیرحسین سیاحی با بیان مطلب فوق گفت: روز گذشته ساعتی قبل از سفر به تهران، اعضای تیم برای خرید از هتل خارج شدند و پس از بازگشت به هتل متوجه غیبت محمدرشنونژاد شدیم.

پناهندگی محمد رشنونژاد

پناهندگی محمد رشنونژاد جودوکار تیم ملی در هلند

وی افزود: پیگیری سرپرست و سرمربی تیم برای یافتن وی به نتیجه نرسید و الان هم اطلاعی نداریم که این جودوکار مفقود شده و یا در کل چه سرنوشتی دارد.

سیاحی گفت: رودکی به عنوان سرپرست به هلند اعزام شده است تا از طریق سفارت و پلیس محلی کارهای مربوط به این موضوع را پیگیری کند لازم به ذکر است وی اریبهشت امسال توانست مدال نقره بزرگسالان آسیا را تصاحب کند محسن غفار و وحید سرلک از ورزشکاران باسابقه تیم ملی جودو بودند که در سال‌های 90 و 91 از کشور آلمان تقاضای پناهندگی کردند. هر دوی این جودوکاران مدعی شدند به دلیل مشکلات مالی و اختلاف‌نظر با مسئولان فدراسیون، تصمیم به مهاجرت گرفته‌اند. بعد از آنها، احسان رجبی دیگر عضو تیم ملی جودو ایران نیز به دنبال کنار‌گذاشته‌شدن از اردوی تیم ملی، راهی آمریکا شد. امیر شیخ‌حسینی هم به هلند رفت. سبحان رسولی و حسین خدامرادی نیز دو جودوکار تیم ملی جوانان بودند که آنها هم در سال 92 درخواست پناهندگی خود را به لبنان دادند؛ اما بعد از مدتی گفته شد به کشور بازگشته‌اند.

پناهندگی محمد رشنونژاد جودوکار تیم ملی در هلند + دلیل ناپدید شدن (پورتال سبز پندار)

از امتیاز شما متشکریم!