دانلود سریال شبکه مخفی زنان با اینترنت نیم بها

ژانر ، ،
زبان فارسی
رده سنی PG (کودکان با خانواده ببینند)
کشور سازنده
کیفیت (ها) Bluray - 1080HQ - 1080p - 720p - 480p
سایز متفاوت در کیفیت های مختلف
مدت زمان حدود 50 دقیقه
کارگردان

خلاصه داستان :

در ابتدای قرن 14 شمسی وقتی شاه متوجه جنبش های نوظهور مربوط به حقوق زنان می شود ماموریت ویژه ای به یکی از اهالی دربار خود می دهد و…

دانلود سریال شبکه مخفی زنان : معرفی سریال شبکه مخفی زنان

دانلود سریال ایرانی شبکه مخفی زنان: سریال شبکه مخفی زنان به کارگردانی افشین هاشمی محصول سال 1400 در ژانر درام و تاریخی می باشد. این سریال براساس طرحی از محسن قرایی به نگارش رسیده است. برای دنبال کردن اخبار مربوط به انتشار فیلم ها و سریال ها در کانال تلگرام دی دی فیلم عضو شوید.

دانلود سریال شبکه مخفی زنان : تیزر رسمی سریال

قبل از دانلود سریال شبکه مخفی زنان می توانید مشغول تماشا تیزر سریال شبکه مخفی زنان شوید. با تماشای تیزر جدیدترین سریال شبکه مخفی زنان قطعا برای دانلود سریال شبکه مخفی زنان مشتاق تر خواهید شد.

زمان انتشار اولین قسمت: 7 مرداد ساعت 12 بعد از ظهر

دانلود سریال شبکه مخفی زنان : عوامل سریال شبکه مخفی زنان

پیش از دانلود سریال شبکه مخفی زنان بهتر است با عوامل سازنده ی این سریال محبوب آشنا شوید. بی شک پس از بررسی و آشنایی با عوامل سازنده ی سریال شبکه مخفی زنان برای دانلود سریال شبکه مخفی زنان و ادامه ی تماشای این سریال محبوب مشتاق تر خواهید شد. عوامل سریال شبکه مخفی زنان عبارت اند از:

کارگردانی سریال شبکه مخفی زنان را افشین هاشمی برعهده دارد و همچنین جواد نوروز بیگی تهیه کنندگی این سریال را انجام داده است و نکته مهم در مورد دانلود سریال شبکه مخفی زنان این است که محسن قرائی و محمد رحمانیان نویسندگی را انجام داده اند. در مورد این سریال بهتر است بدانید که راوی داستان را روایت می کند که این کار برعهده افشین هاشمی است. سایر عوامل سازنده سریال شبکه مخفی زنان به شرح زیر است :

موسیقی : ویلیام نیری فیلم‌برداری : علیرضا زرین‌دست تدوین‌گر : مهیار بهمنش

درباره انونس تبلیغاتی دانلود سریال شبکه مخفی زنان بیشتر بدانید

پیش از دانلود سریال شبکه مخفی زنان بهتر است درباره ی انونس ها و تیزر های سریال ها و فیلم نیز بیشتر بدانید. انونس ها و تیزر ها در واقع یک روش تبلیغاتی هستند که به فروش و بیشتر دیده شدن اثر کمک می کنند.

به عنوان مثال تیزر های این سریال به افزایش امار دانلود سریال شبکه مخفی زنان کمک کرده است. معمولا تدوینگر های تیزر ها و انونس ها تلاش می کنند تا چندین قسمت از بهترین و جذاب ترین سکانس ها را در تیزر و انونس ها جا دهند تا مخاطب با تماشای سریال شبکه مخفی زنان بتواند برای دانلود سریال شبکه مخفی زنان ترغیب شود.

معمولا چندین انونس برای یک اثر تدوین می شود و در رسانه های مختلف از انواع آنها استفاده می شود. در این صفحه نیز می توانید یکی از انونس های این سریال را پیش از اقدام برای دانلود سریال شبکه مخفی زنان ببینید. تیزر این سریال نیز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

دانلود سریال شبکه مخفی زنان : مسیر داستانی سریال

پیش از دانلود سریال شبکه مخفی زنان بهتر است اطلاعاتی را در مورد داستان آن داشته باشید و در قدم بعد اقدام به دانلود سریال شبکه مخفی زنان کنید. پس با ما همراه باشید تا خلاصه ای از داستان سریال شبکه مخفی زنان را برای شما شرح دهیم.

وزارت فرهنگ و هنر در سال ۱۳۱۰ تصمیم به تشکیل کانون بانوان گرفته تا با تشکل‌های مشابه رقابت و سپس آن‌ها را حذف کند. میرزا محمود زنبورکچی کارمند عالی‌رتبه اداره سجل احوال، دعوت می‌شود تا در کنار دلبرجانِ تاجرباشی مسئولیت انتخاب اعضاء و سپس فعالیت کانون را بر عهده بگیرد و …

خواندن بیشتر
2.7/5 - (13 امتیاز)