این سریال شبکه نمایش خانگی توانسته نظر مخاطبان بسیاری را به خود جلب کند و در مدت کوتاه طرفداران زیادی پیدا کند.

دانلود سریال سیاوش با لینک مستقیم و کیفیت عالی

ژانر
زبان فارسی
رده سنی PG (کودکان با خانواده ببینند)
روز انتشار جمعه
کشور سازنده
کیفیت (ها) 480p - 720p - 1080p - 1080hq - Bluray
سایز متفاوت در کیفیت های مختلف
مدت زمان حدود 60 دقیقه
کارگردان

خلاصه داستان :

داستان سریال سیاوش به مناطق جنوب تهران برمیگردد. در سریال سیاوش قرار است با زندگی دختری از جنوب تهران بیشتر آشنا شویم. نساء نام دختری است که با ساخت هویت جعلی توانسته به عقد پسر یکی از خانواده های مرفه تهران در بیاید.

نساء عروس خانواده ای ثروتمند و مذهبی شده و این مسئله برای او مشکلاتی را به وجود خواهد آورد.

به نظر میرسد هدف نساء از ساخت هویت جعلی و ازدواج با یک پسر ثروتمند حمایت از خانواده‌اش بوده است. اما آیا خانواده او این مسئله را میپذیرند ؟!

داستان این سریال بسیار جذاب است و پیشنهاد میکنیم که اقدام به دانلود سریال سیاوش کنید.

دانلود سریال سیاوش : معرفی سریال سیاوش

دانلود سریال ایرانی سیاوش: سریال سیاوش به کارگردانی سروش محمدزاده و محصول سال 1399 می باشد. این سریال که به سبک بلاک باستر های هالیوود مونتاژ شده است در مشهد و تهران فیلمبرداری شده است. با دانلود سریال سیاوش شما متوجه می شوید که کارگردانی این سریال را ابتدا نیما اقلیما کارگردانی می کند که بعد سروش محمد زاده کارگردان مشهدی کارگردانی این فیلم را بر عهده گرفت.

ضبط و فیلمبرداری این سریال قبل از قرنطینه ها آغاز شده و به تازگی به پایان رسیده است. تهیه کننده این سریال مهدی و صادق یاری هستند. برای دنبال کردن اخبار مربوط به انتشار فیلم ها و سریال ها در کانال تلگرام دی دی فیلم عضو شوید.

دانلود سریال سیاوش : تیزر سریال سیاوش

پیش از اقدام برای دانلود سریال سیاوش می توانید به تماشای تیزر سریال سیاوش بپردازید.

درباره انونس تبلیغاتی دانلود سریال سیاوش بیشتر بدانید

پیش از دانلود سریال سیاوش بهتر است درباره ی انونس ها و تیزر های سریال ها و فیلم نیز بیشتر بدانید. انونس ها و تیزر ها در واقع یک روش تبلیغاتی هستند که به فروش و بیشتر دیده شدن اثر کمک می کنند.

به عنوان مثال تیزر های این سریال به افزایش امار دانلود سریال سیاوش کمک کرده است. معمولا تدوینگر های تیزر ها و انونس ها تلاش می کنند تا چندین قسمت از بهترین و جذاب ترین سکانس ها را در تیزر و انونس ها جا دهند تا مخاطب با تماشای سریال سیاوش بتواند برای دانلود سریال سیاوش ترغیب شود.

معمولا چندین انونس برای یک اثر تدوین می شود و در رسانه های مختلف از انواع آنها استفاده می شود. در این صفحه نیز می توانید یکی از انونس های این سریال را پیش از اقدام برای دانلود سریال سیاوش ببینید. تیزر این سریال نیز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

دانلود سریال سیاوش : سیاوش چند قسمت است و کی پخش می شود؟

پیش از دانلود سریال سیاوش ممکن است این سوال برای افراد پیش بیاید که سریال سیاوش در چند قسسمت قرار است ساخته شود و چه زمانی پخش می شود.

آنطور که برای دانلود سریال سیاوش گفته میشود این سریال بیش از 30 قسمت است و به احتمال زیاد در دو فصل منتشر خواهد شد. شما هر جمعه میتوانید این سریال را از سایت دی دی فیلم به صورت قانونی دانلود کرده و تماشا کنید.

پیش از دانلود سریال سیاوش بهتر است بدانید که…

با دانلود سریال سیاوش بهتر است بدانید که شما با روند داستانی آن آشنا می شوید و به این صورت است که سیاوش ساقی یک کشتی‌گیر قهرمان جهان است که متوجه می‌شود نامزدش مرجان، نیازمند عمل پیوند کبد است. سیاوش به دلیل ناتوانی مالی در پرداخت هزینه‌های عمل پیش نصرت که یکی از میلیاردرها محسوب می‌شود می‌رود اما نصرت در ازای دادن پول از سیاوش می‌خواهد تا با مارال دخترش عقد کند و ..

خسرو شهراز یکی از بازیگران اصلی سریال سیاوش، درباره نقش خودش در این سریال می گوید که: در این سریال نقش بسیار سختی را ایفا می کنم، در سریال سیاوش نقش پدری را بازی می‌کنم که درگیر بیماری آلزایمر است و همین اتفاق چالشهای فراوانی را برای وی و خانواده اش به همراه می آورد.”

دانلود سریال سیاوش : عوامل سازنده

بهتر است پیش از اقدام برای دانلود سریال سیاوش با عوامل اصلی سازنده ی این سریال نمایش خانگی نیز آشنا شوید.

کارگردان: سروش محمدزاده، تهیه کننده: مهدی یاری، تیتراژ: پرواز همای، نویسنده: پویا سعیدی، علی امیر ریاحی و امیررضا رشتی، طرح فیلمنامه: موسسه سرو رسانه پارسیان، عکاس: علی حمدخدا

دانلود سریال سیاوش : انونس یا تیزر سریال سیاوش چیست؟

پیش از دانلود سریال سیاوش بهتر است درباره ی انونس ها و تیزر های سریال ها و فیلم نیز بیشتر بدانید. انونس ها و تیزر ها درواقع یک روش تبلیغاتی هستند که به فروش و بیشتر دیده شدن اثر کمک می کنند. به عنوان مثال تیزر های این سریال به افزایش امار دانلود سریال سیاوش کمک کرده است. معمولا تدوینگر های تیزر ها و انونس ها تلاش می کنند تا چندین قسمت از بهترین و جذاب ترین سکانس ها را در تیزر و انونس ها جا دهند تا مخاطب با تماشای تیزر سریال سیاوش بتواند برای دانلود سریال سیاوش ترغیب شود.

معمولا چندین انونس برای یک اثر تدوین می شود و در رسانه های مختلف از انواع آنها استفاده می شود. در این صفحه نیز می توانید یکی از انونس های این سریال را پیش از اقدام برای دانلود سریال سیاوش ببینید. تیزر این سریال نیز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

خواندن بیشتر
3.9/5 - (90 امتیاز)